AKTUALNOŚCI:

mar 2, 2017

Na Wydziale Nauk Przyrodniczych UKW planowane jest uruchomienie 4-letnich studiów doktoranckich z biologii (studia III stopnia).

lut 10, 2017
Na profilu facebookowym Koła Naukowego Biotechnologii BioX pojawiła się relacja z wykładu "Wykorzystanie analiz DNA drzew leśnych w biogospodarce i kryminalistyce", który wygłosił dr hab. Artur Dzialuk na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.
lis 9, 2016
Na zaproszenie Koła Biotechnologii BioX Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, dr hab. Artur Dzialuk wygłosi wykład "Wykorzystanie analiz DNA drzew leśnych w biogospodarce i kryminalistyce".
lis 4, 2016
To już dziewiąty gatunek drzew leśnych, dla którego Katedra Genetyki UKW oferuje analizy DNA. Prace nad kolejnymi gatunkami trwają.

OFERTA

mar 2, 2017

STUDIA DOKTORANCKIE NA UKW


Na Wydziale Nauk Przyrodniczych UKW planowane jest uruchomienie 4-letnich studiów doktoranckich z biologii (studia III stopnia).

Kategoria: General
Napisał: dzialuk

W związku z planowanym uruchomieniem studiów doktoranckich, zapraszam wszystkich zainteresowanych prowadzeniem badań w zakresie "Zmienności i struktury genetycznej wybranych gatunków drzew leśnych w kontekście ochrony zasobów genowych" do zgłaszania się bezpośrednio do:

 

dr hab. Artur Dzialuk, prof. UKW

Katedra Genetyki UKW

tel. 503 617 457

mail: dzialuk@ukw.edu.pl

 

Dokładny zakres badań zostanie ustalony po konsultacjach z kandydatami.